CATERING & SPECIAL EVENT Kieruj się smakiem                  Masz pytania?  infolinia 609 474 282

Nasze atuty to naturalne warunki, ...oraz

..dary przyrody, tradycje i kultura regionu...

Rekonstruujemy stare przepisy,

....nadając potrawom nowy wizerunek.

Royal Catering : To co zapada w pamięci

Kreujemy nowe trendy.

Specjalista ds. Organizacji Imprez (Event Manager)
Region: warmińsko-mazurskie
Numer referencyjny: RKM/05/2014

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie planu działań przed, w trakcie i po odbyciu się danego eventu,
  • realizacja planu działań przed, w trakcie i po odbyciu się danego eventu,
  • nadzór nad kompletnością, przechowywaniem i archiwizowaniem dokumentów,
  • obsługa połączeń telefonicznych,
  • współpraca z urzędami i firmami zewnętrznymi,
  • inne prace zlecone

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • bardzo dobra znajomość wartości, którymi kierują się uczestnicy różnego typu eventów,
  • praktyczna znajomość obsługi Klientów (preferowane doświadczenie związane z pracą zagranicą
    w hotelach/gastronomii),
  • praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excela,
  • pełna dyspozycyjność i pozytywna energia,
  • samodzielność, systematyczność oraz precyzja wykonania powierzonych zadań,
  • chęć rozwoju i pełnego zaangażowania.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznym młodym zespole,
  • możliwość zdobywania międzynarodowego doświadczenia zawodowego w nowocześnie zarządzanym Stowarzyszeniu,
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia,
  • dużą samodzielność i niezależność w działaniu.
Osoby spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesyłanie aplikacji, (CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym), z numerem referencyjnym w temacie wiadomości.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi osobami.
Aplikacje prosimy przesyłać do 01.05. 2013 r
Specjalista ds. sprzedaży
Kod. ref. mas/WN
Miejsce: Odział  Warmińsko-Mazurskie
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • nawiązywanie  i utrzymywanie trwałych relacji z partnerami handlowymi
  • negocjowanie warunków współpracy
  • analizę pozycji rynkowej nowych kontraktów, pozyskiwanie dostawców usług reklamowych.
Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie z branży wydawniczej lub mediowej
  • umiejętności identyfikowania potrzeb klienta i budowania dobrych relacji
  • silnej motywacji do pracy, nastawienia na realizację celu
  • samodzielności i dobrej organizacji
  • umiejętności przygotowania oferty handlowej i przeprowadzania prezentacji
  • znajomości obsługi komputera (MS Office, Internet)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień sprzedaży do Internetu
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach lidera rynku mediów
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • system szkoleń
  • trakcyjne zarobki uzależnione od wyników sprzedaży,
  • samochód, telefon służbowy.

Ofertę zawierającą CV ze zdjęciem i list motywacyjny wraz z kodem ref. mas/WN
w tytule e- maila prosimy o przesłanie na adres: biuro@royalklub.pl

Konsultant Działu Projektów
Kod. ref. kons/WN
Do głównych zadań konsultanta należeć będą:
  • formalno-finansowa obsługa projektów dofinansowanych z EFS
  • kontakty z klientem
  • kontakty z Instytucjami Pośredniczącymi I i II stopnia
  • przygotowywanie wniosków o dofinansowanie, wniosków o płatność
Od kandydatów/kandydatek wymagane są:
  • doświadczenie w rozliczaniu projektów w ramach POKL
  • doświadczenie w pracy przy projektach w ramach POKL
  • wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomiczne/stosunki międzynarodowe/finanse i bankowość
  • wysoka kultura osobista
  • cierpliwość i sumienność
  • umiejętność obsługi arkusza Excel w stopniu średniozaawansowanym
  • doświadczenie w pracy z klientem
  • Oferujemy bardzo ciekawą, stałą pracę przy realizacji projektów, w młodym kreatywnym zespole oraz satysfakcjonujące wynagrodzenie.
CV i list motywacyjny wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać na adres:
biuro@royalklub.pl

Get Adobe Flash player

NALEŻYMY DO :
REGIONALNEJ IZBY
GOSPODARCZEJ
ŻYWNOŚCI NATURALNEJ I
TRADYCYJNEJ W OLSZTYNIE